04 فروردين, 1398

ارسال 2 محموله اهدایی دانشگاهیان اصفهان به کرمانشاه/ آمادگی گروه‌های جهادی دانشجویی برای اعزام به منطقه

مسؤول بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان خبر داد :
ارسال 2 محموله اهدایی دانشگاهیان اصفهان به کرمانشاه/ آمادگی گروه‌های جهادی دانشجویی برای اعزام به منطقه

محمدحسن سیوندیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: پس از انتشار اخبار و تصاویر زلزله کرمانشاه، گروه جهادی حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها) بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان بلافاصله آمادگی خود را جهت امدادرسانی به هم‌وطنان عزیز در غرب کشور اعلام کرد که با استقبال بی‌نظیر دانشجویان جهت خدمت‌رسانی به هم‌وطنان عزیزمان در کرمانشاه مواجه شدیم.

وی ادامه داد: با توجه به حضور فوری نیروهای متخصص در منطقه جهت آواربرداری و امدادرسانی و با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه همه باید به یاری زلزله‌زده‌ها بشتابیم تصمیم بر این شد که نسبت به جمع‌آوری اقلام و مواد غذایی مورد نیاز زلزله‌زدگان از طریق کمک‌های مردمی اقدام کنیم.

مسؤول بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان با بیان اینکه بلافاصله پس از این تصمیم فوراً نسبت به ایجاد دو غرفه در سطح دانشگاه جهت جمع‌آوری کمک‌های مردمی اقدام شد افزود: پس از ایجاد این دو غرفه با استقبال بسیار خوب دانشجویان و اساتید مواجه شدیم؛ علاوه بر این دو غرفه پایگاه‌های بسیج دانشجویی در سطح دانشگاه هم کمک‌های نقدی و غیر نقدی دانشگاهیان را جمع‌آوری کردند.

سیوندیان از ارسال کمک‌های جمع‌آوری‌شده به کرمانشاه خبر داد و خاطرنشان کرد: نخستین محموله اقلام جمع‌آوری‌شده توسط بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان، امروز به مناطق زلزله‌زده ارسال می‌شود.

وی با اشاره به محتوای محموله‌های ارسالی بیان داشت: با همت دانشجویان و اساتید دانشگاه اصفهان تعداد 2 هزار کنسرو موادغذایی، 200 تخته پتو، رخت خواب و چادر، 200 بطری آب معدنی و مقداری پوشاک، دارو و لوازم بهداشتی برای کمک به زلزله‌زدگان جمع‌آوری‌شده است.

مسؤول بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان ضمن تشکر از دانشجویان کارمندان و اساتید دانشگاه اصفهان برای شرکت در این امر خیر گفت: ستاد اردوهای جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان بار دیگر آمادگی خود را، جهت آواربرداری و بازسازی شهرها و روستا در غرب کشور و کمک به هم‌وطنان زلزله را اعلام می‌کند.

ستاد اردوهای جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان بار دیگر آمادگی خود ، جهت آواربرداری و بازسازی شهر ها و روستا در غرب کشور و کمک به هموطنان زلزله را اعلام میکند؛لازم به ذکر است این ستاد در قالب دو گروه جهادی حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و حضرت زینب سلام الله علیها با حضور فعال دانشجویان از سال های گذشته اقدام به برگزاری حرکت های جهادی و محرومیت زدایی در سطح کشور نموده است

در پایان به حسب وظیفه ای که بر دوش جامعه دانشجویی کشور قرار گرفته است لازم میدانم که از تمام مسئولانی که در این رابطه میتوانند نقش فعالی داشته به رفع سریع تر مشکلات مردم این منطقه کمک کنند بخواهم در انجام و عمل به وظایف خود کوتاهی نکرده و با تمام توان به مشکلات مردم این منطقه رسیدگی بنمایند.

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.