30 فروردين, 1398

فردانی در گفت و گو با ایبسنا:زمانی که سطح آب منطقه پایین بیاید و شرایط کار عمرانی فراهم شود، به ساخت محل اسکان ثابت در شهرستان آق قلا خواهیم پرداخت. مطلب ویژه

محمد جواد فردانی مسئول گروه جهادی قرارگاه شهید حسین خرازی ناحیه بسیج دانشجویی استان اصفهان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری بسیج دانشجویی استان اصفهان با اشاره یه اینکه حدود بر 13روز است که در استان گلستان حضور دارند؛ اظهار کرد: دوم فروردین ماه به همراه تعدادی از دانشجویان جهادی بعد مراسم معنوی اعتکاف در استان گلستان جهت کمک رسانی به مردمان سیل زده حضور یافتیم.

فردانی با بیان اینکه تا زمانی که سطح آب در شهرستان آق قلا و روستاهای اطراف پایین بیایند و تخلیه شود، نمی توان به کار عمرانی پرداخت؛ تصریح کرد: بچه های قرارگاه شهید خرازی به سه گروه تقسیم شده اند، و گروه اول در آق قلا به تخلیه َآب شهرستان کمک می کنند و گروه دوم ما در نمایشگاه بین المللی گرگان حد فاصل گرگان و آق قلا ایستگاه صلواتی جهت رفاه مردم سیل زده و مسافران، و گروه سوم ما هم ایستکاه صلواتی سیاری جهت خدمت رسانی به گروه های جهادی دیگر برپاکرده است.

مسئول گروه جهادی قرارگاه شهید حسین خرازی بسیج دانشجویی استان اصفهان با ابراز نگرانی از جاری شدن دوباره سیل، اذعان کرد: صبح امروز از سد وشوم بازدید کردیم و 92درصد ظرفیت این سد تکمیل است و متاسفانه سد دارای ترک است و هنوز تعمیر نشده است، و درصورت بارش های سنگین احتمال شکستگی سد بسیار است لذا از مسئولین خواهشمندیم به این مسئله در اسرع وقت رسیدگی نمایند.

محمد جواد فردانی با اشاره به اینکه گروهی دیگر از بچه های جهادی قرارگاه شهید خرازی 13فروردین ماه به شهرستان آق قلا رسیدند؛ بیان کرد: زمانی که سطح آب منطقه پایین بیاید و شرایط کار عمرانی فراهم شود، به ساخت محل اسکان ثابت در شهرستان آق قلا خواهیم پرداخت.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.