30 فروردين, 1398

خدا را شکر به برکت انقلاب شکوهمند اسلامی، امروز صدها هزار نفر از اقشار مختلف مردم و به خصوص جوانان در قالب "اردوهای جهادی" ،داوطلبانه و بدون هیچ چشم داشتی، تجربه حضور در مناطق محروم کشور را دارا هستند.
همین حضور پر شکوه، باعث شده است تا افراد، سامانه ها، سایت ها و... به آسیب شناسی و تدوین بایدها و نباید ها و پاسخ به سوالات این جهادگران در باره این اردو ها بپردازند.
اما در این میان آنچه مغفول مانده، پاسخ به سوالات جهادگرانی است که نیاز به دریافت پاسخ های خود متناسب با بوم استان خود هستند
در همین راستا، معاونت سازندگی بسیج دانشجویی استان اصفهان، اقدام به راه اندازی سامانه ای با نام #جهاد_امداد نموده است تا بتواند به سوالات دانشجویان #اصفهان ی عزیزی که قصد عزیمت به رادوهای جهادی را دارند، پاسخ دهد. این دانشجویان می توانند سرگروه های گروه های جهادی، اعضای گروه های جهادی و یا حتی افرادی باشند که تا به حال به اردوی جهادی نرفته اند و قصد دارند درباره این اردوها، کسب اطلاع نمایند.

شیوه کار این سامانه به این شرح است که می توانید سوال مدنظرتان را به آیدی @jahad_emdad در شبکه اجتماعی "بله" ارسال کنید و در اسرع وقت جواب خود را دریافت کنید.
همچنین سوالات منتخب و متداول جهاد گران، در کانال #جهاد_امداد به آدرس @jahadeldad قرار خواهد گرفت که میتوانید جهت مطالعه و دریافت این پرسش و پاسخ ها به این کانال مراجعه فرمائید.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.