03 ارديبهشت, 1400

مدیرکل صداوسیمای مرکز اصفهان پاسخگوی وعده‌های عملی نشده خود باشد مطلب ویژه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /به گزارش خبرنگار دانشگاه ، محمد کریمی، دبیر شورای تبیین بسیج دانشجویی اصفهان طی نامه‌ای به عبدالحسینی، مدیرکل صداوسیمای مرکز اصفهان از وی خواست تا درباره وعده‌های عملی نشده خود به دانشجویان پاسخگو باشد.


در این نامه آمده است:

سال گذشته، جمعی از دانشجویان که دغدغه آن‌ها کاستن از آلام و دغدغه‌های مردم در حوزه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و... است، ضمن حضور در صدا و سیمای مرکز اصفهان و دیدار با جنابتان، درخواست مساعدت جهت ساخت برنامه‌ای در حوزه کارآفرینی از شما کردند و با استقبال و قول مساعد شما مواجه شدند.

از آن زمان، بار‌ها و بارها، نمایندگان این جریان به قسمت‌های مختلفی از سازمان صدا و سیمای مرکز اصفهان مراجعه کردند و راه‌های همکاری و مساعدت‌هایی که شما قول آن را داده بودید، بررسی کردند، اما هربار با در‌ها بسته و راه‌های ناهموار دریافت حداقل مساعدت جهت تولید برنامه‌ای با موضوع یادشده، روبه رو شدند.

تا آنجا که مورخ ۱۲ آبان ماه ۹۸ نامه‌ای مستند تنظیم و به حضورتان ارسال شد تا شکایت عدم همکاری دستگاه متبوعتان، خدمت شما اعلام شود، اما متاسفانه بازهم هیچ خبری- جز رسید دریافت نامه جریان دانشجویی- واصل نشد.

متاسفانه صدا و سیمای مرکز اصفهان، بار‌ها و بار‌ها ثابت کرده است که در انجام تکالیفش، کوتاهی و نقصِ بسیار دارد، در قضایای اخیر سهمیه بندی بنزین و اغتشاشات خیابانی اشرار و آشوب گران نیز، عدم ورود جدی و اثر گزار به این موضوع و عدم بررسی دغدغه‌های مردم از جمله گرانی کالا‌ها و پرداختن به موضوعات دست چندمی در اوج این قضایا، اثبات مجدد ناکارآمدی صداو سیمای مرکز اصفهان در پرداختن به دغدغه‌های مردم بود.

اکنون جریان دانشجویی وظیفه دارد این ضعف در عملکرد و عدم صداقت عملی در مجموعه سازمان صدا و سیمای مرکز اصفهان را با مردم شهر اصفهان در میان گذارد و پیشتازی در عمل به فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی در کارآمدی و کارکرد واقعی صدا و سیما را از جنابعالی مطالبه نماید.

تحت عنایت امام عصر ارواحنا فداه، به زودی و درچارچوب قوانین جمهوری اسلامی، مطالبات جریان دانشجویی از آن سازمان در قالب تریبون آزاد در مقابل صدا و سیمای مرکز اصفهان به سمع مردم شریف اصفهان خواهد رسید.

در پایان تاکید می‌گردد، جریان دانشجویی، آزادگی خود را در مواجه با هیچ حزب و گروه و شخص و سازمانی را به هیچ بهایی به حراج نخواهد گذاشت و تا تحقق حقوق مردم، و فرامین رهبر معظم انقلاب، پیگیر این موضوعات خواهد بود. انشالله

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
آخرین ویرایش در %ب ظ، %10 %552 %1398 ساعت %15:%آذر

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

گالری پست

وبینار آموزشی

13 آبان امسال را در حالی گرامی می داریم که داغ شهادت سردار پرافتخار جبهه های مقاومت و رشادت، حاج قاسم سلیمانی را بر دل داریم

مسئول جهادی بسیج دانشجویی اصفهان مطرح کرد؛ لزوم تصمیم جدی برای جلوگیری از ورود مسافران

مسئول جهادی بسیج دانشجویی اصفهان مطرح کرد؛ لزوم تصمیم جدی برای جلوگیری از ورود مسافران

مسئول جهادی بسیج دانشجویی اصفهان مطرح کرد؛ لزوم تصمیم جدی برای جلوگیری از ورود مسافران

مسئول جهادی بسیج دانشجویی اصفهان مطرح کرد؛ لزوم تصمیم جدی برای جلوگیری از ورود مسافران

قرارگاه کرونای بسیج دانشجویی استان اصفهان خبر داد؛

بیانیه هشتم قرارگاه کرونا بسیج دانشجویی استان اصفهان

بیانیه هشتم قرارگاه کرونا بسیج دانشجویی استان اصفهان

گزارش بسیج دانشجویی از وضعیت اقلام بهداشتی در اصفهان/ در حدود 21 درصد داروخانه ها اقلام بهداشتی مورد نیاز وجود دارد

جزئیات پذیرش دروس عمومی معارف اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی در قالب طرح ولایت کشوری اعلام شد

اعلام آمادگی دانشجویان اصفهانی برای مقابله با کرونا

دانشجویان در نمازجمعه این هفته اصفهان به چه مواردی اشاره کردند؟

قوانین آب 40 سال است بر زمین مانده

بیانیه شورای تبیین موضع بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میمه پایگاه شهید آوینی به مناسبت 41 سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی

هریک از شماها که بیشتر خودتان را با ویژگی های جوان مومن انقلابی در شیوه و رفتار قرار می دهید، در فتح الفتوح انقلاب اسلامی موثر و ادامه دهنده راه سلیمانی ها خواهید بود.

دانشجویان دانشگاه های اصفهان و علوم پزشکی اصفهان با خانواده شهید سانحه هوایی دیدار کردند/ وقتی پسر از پدر جلو می‌زند

شناخت دشمن باعث مقابله درست و صحیح با تهدید‌های آن می‌شود مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان اصفهان گفت: اگر دشمن را بشناسیم و بدانیم از چه راهی نفوذ می‌ کندقطعا سیلی‌های پی در پی به دشمنان خواهیم زد.