03 ارديبهشت, 1400

حسینعلی حاجی دلیگانی در یادواره شهدای گمنام و شهدای مدافع حرم در دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهاقان اظهار کرد: مدیریت لیبرالی که جایگزین مدیریت انقلابی دوران دفاع مقدس در کشور شده، زمینه‌ساز مشکلات کشور است

حسینعلی حاجی دلیگانی  در یادواره شهدای گمنام و شهدای مدافع حرم در دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهاقان اظهار کرد: مدیریت لیبرالی که جایگزین مدیریت انقلابی دوران دفاع مقدس در کشور شده، زمینه‌ساز مشکلات کشور است.

 نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی افزود: در آغاز دوران دفاع مقدس، بنی‌صدر با مدیریت لیبرالی خود که می‌گفت «زمین بدهیم تا زمان بخریم»، زمینه‌ساز آن شد که بخش وسیعی از خاک کشور به دست ارتش بعث عراق بیفتد.

وی خاطرنشان کرد: اما از وقتی‌که مدیریت دفاع مقدس به دست جوانان انقلابی، شجاع و باانگیزه افتاد، نخستین بار در 200 سال اخیر وجبی از خاک کشور در اشغال متجاوزان باقی نماند و ملت ایران در یک جنگ تمام‌عیار در برابر دشمن بعثی پیروز شدند.

حاجی دلیگانی شکست سازمان تروریستی داعش که مورد حمایت آمریکا و ارتجاع عرب منطقه بوده را نتیجه درس گرفتن رزمندگان دهه هفتادی مدافع حرم از تجربه‌های موفق انقلابی فرماندهان دوران دفاع مقدس ارزیابی کرد.

عضو کمیسیون برنامه‌وبودجه و محاسبات مجلس با مقایسه پیشرفت حوزه دفاعی باوجود استمرار تحریم‌های سخت در این حوزه، یادآورشد: پیشرفت‌های شگرف در حوزه‌های دفاعی کشور نتیجه خودباوری، اتکای به درون، باور داشتن توانمندی‌ها دانشمندان و صنعت گران جوان کشور و عدم اتکای به بیگانگان  بوده است.

وی سپس این سؤال را مطرح کرد که آیا وقت آن نرسیده که  مدیریت انقلابی جایگزین مدیریت لیبرالی در بخش صنعت کشور شود؟

حاجی دلیگانی بیان داشت: کشوری که درساخت انواع تسلیحات پیچیده دفاعی خودکفا شده است، می‌تواند درساخت خودروهای باکیفیت بدون اتکای به غرب هم خودکفا شود؛ اگر کارخانه‌های خودروسازی کشور همچنان به فرانسه و چین وابسته هستند به این خاطر است که مدیران این صنعت از وزارت صنعت تا مدیران خودروسازی به دنبال اجرای مدیریت لیبرالی در کشور هستند و اعتقادی به مدیریت انقلابی ندارند.

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در جلسه هفته آینده مجلس شورای اسلامی از وزیر صمت به علت مدیریت ضعیف خود در تنظیم قیمت‌های اقلام خوراکی و اوضاع نابسامان خودرو سؤال می‌کند و با همراهی سایر نمایندگان رضا رحمانی را استیضاح خواهند کرد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

گالری پست

وبینار آموزشی

13 آبان امسال را در حالی گرامی می داریم که داغ شهادت سردار پرافتخار جبهه های مقاومت و رشادت، حاج قاسم سلیمانی را بر دل داریم

مسئول جهادی بسیج دانشجویی اصفهان مطرح کرد؛ لزوم تصمیم جدی برای جلوگیری از ورود مسافران

مسئول جهادی بسیج دانشجویی اصفهان مطرح کرد؛ لزوم تصمیم جدی برای جلوگیری از ورود مسافران

مسئول جهادی بسیج دانشجویی اصفهان مطرح کرد؛ لزوم تصمیم جدی برای جلوگیری از ورود مسافران

مسئول جهادی بسیج دانشجویی اصفهان مطرح کرد؛ لزوم تصمیم جدی برای جلوگیری از ورود مسافران

قرارگاه کرونای بسیج دانشجویی استان اصفهان خبر داد؛

بیانیه هشتم قرارگاه کرونا بسیج دانشجویی استان اصفهان

بیانیه هشتم قرارگاه کرونا بسیج دانشجویی استان اصفهان

گزارش بسیج دانشجویی از وضعیت اقلام بهداشتی در اصفهان/ در حدود 21 درصد داروخانه ها اقلام بهداشتی مورد نیاز وجود دارد

جزئیات پذیرش دروس عمومی معارف اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی در قالب طرح ولایت کشوری اعلام شد

اعلام آمادگی دانشجویان اصفهانی برای مقابله با کرونا

دانشجویان در نمازجمعه این هفته اصفهان به چه مواردی اشاره کردند؟

قوانین آب 40 سال است بر زمین مانده

بیانیه شورای تبیین موضع بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میمه پایگاه شهید آوینی به مناسبت 41 سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی

هریک از شماها که بیشتر خودتان را با ویژگی های جوان مومن انقلابی در شیوه و رفتار قرار می دهید، در فتح الفتوح انقلاب اسلامی موثر و ادامه دهنده راه سلیمانی ها خواهید بود.

دانشجویان دانشگاه های اصفهان و علوم پزشکی اصفهان با خانواده شهید سانحه هوایی دیدار کردند/ وقتی پسر از پدر جلو می‌زند

شناخت دشمن باعث مقابله درست و صحیح با تهدید‌های آن می‌شود مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان اصفهان گفت: اگر دشمن را بشناسیم و بدانیم از چه راهی نفوذ می‌ کندقطعا سیلی‌های پی در پی به دشمنان خواهیم زد.