03 بهمن, 1399

بیانیه های بسیج دانشجویی دانشگاه های استان اصفهان در محکومیت کشتار مظلومانه مسلمانان در یکی از مساجد کشور نیوزیلند توسط تروریست های وحشی اسلام ستیز

بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان برخوار در محکومیت کشتار مظلومانه مسلمانان در یکی از مساجد کشور نیوزیلند توسط تروریست های وحشی اسلام ستیز

بسم الله الرحمن الرحیم

اکنون و در دوران مبارزه ی همه جانبه اسلام علیه جبهه ی کفر و استکبار، باز خبر رسید که ۴۹ نفر از مسلمانان مظلوم ساکن نیوزیلند، هدف حمله ی متوحشین غربی قرار گرفتند و برگ جدیدی ای از مظلومیت اهل اسلام را رقم زدند. تمدن پوشالی و خود برتر بین غرب، همواره توحش و بربریت ذاتی خود را پشت نقاب مدرنیسم و تکنولوژی پنهان نموده و با استفاده از فریب و ریا، سعی در موجه نشان دادن خود در عرصه های بین المللی کرده است؛ غافل از اینکه خون صادق شهیدان، هیمنه ی کاذب کافران را در هم می شکند و چهره ی واقعی کفر را به جهانیان نمایان می کند. ننگ بر کسانی که با رها کردن تعقل و تفکر، فریب نقاب بزک کرده ی غرب را می خورند و کورکورانه از این متجاوزین سفاک پیروی می کنند؛ این فریب خوردگان همانانی هستند که همه ی راه ها را منتهی به غرب دانسته و عامل حل مشکلات را توسل به غرب می دانند.

ما دانشجویان انقلابی شهرستان برخوار، ضمن عرض تسلیت به محضر امام عصر(عج) و خانواده ها و بازماندگان این شهدا، این عمل جنایت بار و ننگین را محکوم کرده و همگان را به بازنگری در تصورات خود درباره ی تمدن غرب و همچنین مطالعه ی تاریخ سیاه آن دعوت می نماییم.

 

 

 

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

جنایات دشمنان اسلام علیه مسلمانان از زمان طلوع خورشید دین مبین اسلام و تابش نور آن به قلب پیامبر عظیم الشان اسلام (ص) ،یعنی زمانی که جمعیت مسلمانان انگشت شمار بوده،تا به امروز که حدود یک سوم جمعیت دنیا را مسلمانان تشکیل میدهند ، همواره باعث سلب آسایش و زندگی و مشارکت مسلمانان با دیگر همنوعان خود شده است.

چونان هفته ی اخیر ،جهان شاهد رفتار خصمانه ی متعصبان و افراطیون با مسلمانان بوده، و دشمنان اسلام با شمشیر از رو بسته شده به دشمنی با مسلمانان می پردازند.

بسیج دانشجویی دانشگاه علوم‌پزشکی اصفهان اقدام تروریستی اخیر که بدلیل جهل و تعصبات نژادپرستانه در مسجدی در کشور نیوزیلند اتفاق افتاد ، همچنین حامیان این وحشی گری را بشدت محکوم می کند.

این نشانه شکست غرب مدرن و حقوق بشر آمریکایی است که انسان های با نژاد و دین و مذهب متفاوت،باید بدین صورت در ناامنی زندگی کنند،حال آنکه علی رغم تلاش دشمنان و رسانه های غربی برای تفرقه افکنی در دل کشور متحد و یک دل جمهوری اسلامی ایران،مردم ایران فارغ از هر تعصبات نژادی و دینی درکنار یکدیگر بدون تنش زندگی میکنند.

ما راست قامتان جاودانه تاریخ خواهیم ماند.
شهید بهشتی


بسیج_دانشجوییدانشگاه_علوم_پزشکی_اصفهان

 

 

دست پنهان اسلام‌هراسی و اسلام‌ستیزی سیاستمداران غربی از [آستین] گروه‌های افراطی نژادپرست مجدداً بیرون آمد و جنایت دیگری را رقم زد. جنایت تروریستی در دو مسجد نیوزیلند بار دیگر واقعیت فرهنگ غربی را نشان داد. حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی پیش از این در نامه‌هایی که خطاب به جوانان غربی در پی حوادث تروریستی پاریس صادر کرده بودند از خطر فرهنگ غربی به‌عنوان فرهنگی که با دو ویژگی ابتذال و خشونت، جنایت می‌آفریند و آفرینش‌گر تروریست‌هایی است که در بستر آن تربیت و صلح و امنیت جهانی را به مخاطره می‌افکنند، یاد کرده و نسبت به آن هشدار داده بودند.
امروز خشم و شعله‌های آتش کینه سیاستمداران غربی از دهانه سلاح‌هایی که اسلام و مسلمانان مظلوم و بی‌دفاع را در دنیا هدف قرار داده و می‌‌دهند، به‌خوبی مشاهده می‌شود. هندسه قدرت جهانی در حال تغییر است و هژمونی غرب در حال رنگ باختن است. اسلام و مسلمانان بی‌شک در هندسه جدید قدرت جهانی نقش برجسته‌ای ایفا خواهند کرد. حوادث منطقه و شکست‌های پی‌درپی آمریکا و رژیم کودک‌کش صهیونیستی از جبهه مقاومت، این افق نویدبخش را فراروی مسلمانان و ملت‌های آزادی‌خواه عالم گشوده است.
به موازات برافتادن نقاب حقوق بشر از چهره لیبرال‌دموکراسی و افشای ماهیت ضدبشری آن، اسلام و مسلمانان پیام‌آور تعامل صحیح و شرافتمندانه با جهان شده‌اند و در مبارزه‌ای بی‌امان با تروریسم جهانی چه در قالب‌ گروه‌های نژاد‌پرست غربی و چه در قالب گرو‌هک‌هایی مانند داعش و دیگر گروه‌های دست‌ساخته استکبار و ارتجاع سیاه منطقه‌، صداقت خود در پاسداری از صلح و امنیت جهانی و دفاع از حقوقِ انسان‌ها را به اثبات رسانده است.
شورای تبیین مواضع حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحدنجف آبادضمن محکوم کردن این اقدام انزجارآور تروریستی و با ابراز همدردی با خانواده های شهدای فاجعه ی مذکور، از همه دانشگاهیان و دانشمندان و نخبگان عالم وجهان اسلام دعوت می کند نسبت به هرگونه زمینه رشد تروریسم و اسلام ستیزی و اسلام هراسی و ایجاد نفرت و نژاد پرستی در بین انسانها حساسیت ویژه نشان دهند و با قلم، بیان و عمل خود در این وادی حضور موثر و تعیین کننده ای داشته باشند.

شورای تبیین مواضع حوزه بسیج دانشجویی امام هادی(ع)
دانشگاه آزاد اسلامی واحد جامع مستقل نجف آباد

 

 

 

 

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

گالری پست

وبینار آموزشی

13 آبان امسال را در حالی گرامی می داریم که داغ شهادت سردار پرافتخار جبهه های مقاومت و رشادت، حاج قاسم سلیمانی را بر دل داریم

مسئول جهادی بسیج دانشجویی اصفهان مطرح کرد؛ لزوم تصمیم جدی برای جلوگیری از ورود مسافران

مسئول جهادی بسیج دانشجویی اصفهان مطرح کرد؛ لزوم تصمیم جدی برای جلوگیری از ورود مسافران

مسئول جهادی بسیج دانشجویی اصفهان مطرح کرد؛ لزوم تصمیم جدی برای جلوگیری از ورود مسافران

مسئول جهادی بسیج دانشجویی اصفهان مطرح کرد؛ لزوم تصمیم جدی برای جلوگیری از ورود مسافران

قرارگاه کرونای بسیج دانشجویی استان اصفهان خبر داد؛

بیانیه هشتم قرارگاه کرونا بسیج دانشجویی استان اصفهان

بیانیه هشتم قرارگاه کرونا بسیج دانشجویی استان اصفهان

گزارش بسیج دانشجویی از وضعیت اقلام بهداشتی در اصفهان/ در حدود 21 درصد داروخانه ها اقلام بهداشتی مورد نیاز وجود دارد

جزئیات پذیرش دروس عمومی معارف اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی در قالب طرح ولایت کشوری اعلام شد

اعلام آمادگی دانشجویان اصفهانی برای مقابله با کرونا

دانشجویان در نمازجمعه این هفته اصفهان به چه مواردی اشاره کردند؟

قوانین آب 40 سال است بر زمین مانده

بیانیه شورای تبیین موضع بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میمه پایگاه شهید آوینی به مناسبت 41 سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی

هریک از شماها که بیشتر خودتان را با ویژگی های جوان مومن انقلابی در شیوه و رفتار قرار می دهید، در فتح الفتوح انقلاب اسلامی موثر و ادامه دهنده راه سلیمانی ها خواهید بود.

دانشجویان دانشگاه های اصفهان و علوم پزشکی اصفهان با خانواده شهید سانحه هوایی دیدار کردند/ وقتی پسر از پدر جلو می‌زند

شناخت دشمن باعث مقابله درست و صحیح با تهدید‌های آن می‌شود مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان اصفهان گفت: اگر دشمن را بشناسیم و بدانیم از چه راهی نفوذ می‌ کندقطعا سیلی‌های پی در پی به دشمنان خواهیم زد.