03 بهمن, 1399

نامه خواهران 17 بسیج دانشجویی استان اصفهان به مجمع تشخیص مصلحت نظام

نامه خواهران 17 بسیج دانشجویی دانشگاه های استان اصفهان خطاب به اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام پیرامون FATF

اعضاي محترم مجمع تشخيص مصلحت نظام!

با عرض سلام

ما جمعي از دانشجويان بسيجي و انقلابي  دانشگاه هاي استان اصفهان بواسطه دغدغه مندي و احساس مسئوليت نسبت به كشور و نظام اسلامي برآن شدیم امروز نامه اي نوشته و شما را مخاطب خود قرار دهيم.

امروز با گذشت 40 سال از انقلاب اسلامي و پس از تحمل دردها و رنج هاي فراوان ملت شهيد پرور اين مرز و بوم؛ شاهد آنیم که به جاي تلاش براي وصول آرمان هاي اسلامي مان، برخي مسئولان مع الأسف به جاي اتكا به توان داخلي و بكار بستن منويات مقام معظم رهبري در حل مشكلات اقتصادي كشور، تمام تمركز خود را بر روی پيوستن به كنواسيون هايي گذاشته اند كه در صورت اجراي آن ها اقتدار و استقلال سياسي و اقتصادي كشور زير سؤال مي رود.

همان طوركه شما هم مطلعيد در جلسه ي كنگره ي آمريكا در تاريخ 30 نوامبر 2017 مارشال بيلينگزلي دستيار وزير خزانه داري آمريكا كه چند ماهي  است رياست FATF  را بر عهده گرفته، صراحتاً در پاسخ به يكي از نمايندگان كنگره آمريكا تأكيد مي كند  براي حفظ فشار بر ايران و جلوگيري از دور زدن تحريم هاي آمريكا توسط ايران به خصوص سپاه، ضرورت دارد ايران قوانيني در رابطه با مقابله با تروريسم و پولشويي تصويب و اجرا كنند.

اعضای محترم مجمع!

حال اين سؤال پيش مي آيد كه چرا كشور بايد وارد چنين باتلاقي شود؟ اگر دليل تان بهانه ندادن دست دشمن باشد، بايد بگوييم كه اين را همه خوب مي دانيم كه دشمن از هر چيزي مي تواند بهانه اي بسازد مگر در ماجراي برجام به ما ثابت نشد!

در مسئله ي پرونده هسته اي كوتاه آمديم؛ جلوتر آمدند و بحث ايران موشكي را پيش كشيدند. يا شايد هم نظرتان با نظر غیرقابل قبول آقاي ظريف كه گفتند همكاري نكردن با FATF  باعث مي شود ديگران سؤالات بيشتري از ما بكنند و در ليست سياه قرار بگيريم، یکی شده است!

در پاسخ به اين منطق مي خواهيم بگوييم به چه حقي از ما سؤال مي كنند، مگر ارباب ما هستند يا ما برده ي آن ها هستيم كه موظف به پاسخگويي باشيم؟ اگر اينطور است جمهوري اسلامي هم سؤالات زيادي از آنها دارد چرا آنان پاسخگو نيستند؟ واقعا به غرور و غيرت ملي ما بر مي خورد، زماني كه سخنگوي FATF در پاسخ به سؤال خبرنگار BBC مي گويد: به آنها {مخالفان FATF} اطمينان نمي دهيم و آنها {ايرانيان} بايد اين استثناهايي كه در قوانين شان مي گذارند را حذف كنند!

چرا؟ واقعا چرا بايد كسي يا كساني از آن سر دنيا براي قوانين كشور ما تصميم بگيرند. اگر هم علت پذيرش FATF را حل مسائل اقتصادي عنوان مي كنيد، پاسختان چند كلمه است: " پذيرش FATF خودكشي از ترس مرگ است"

مشكلات اقتصادي با اتكا به نيروي داخلي قابل حل است نه اعتماد به دشمنان قسم خورده ايران اسلامي و پيوستن به كنوانسيون هايي كه به گفته سران شان باعث فشار بيشتر به مردم كشور خواهد شد، آخرين تجربه از اعتماد به دشمن برجام نافرجام بود كه چيزي جز پشيماني را در پي نداشت! با اين اوصاف و طبق سخنان بيلينگزلي حال، هر كس از FATF حمايت كند چيزي جز مصلحت نظام را در نظر گرفته، در حالي كه شما مسئولين به عنوان تشخيص دهندگان مصلحت نظام عهده دار اين تصميم گيري بزرگ شده ايد.

اعضای محترم!

و در آخر ما دانشجويان از اعضاي محترم مجمع تشخيص مصلحت نظام بعنوان آخرين سنگر حفظ ارزش هاي نظام، انتظار داريم با استفاده از تجربيات تلخ گذشته در اعتماد به آمريكا و متحدانش در معاهداتي مانند برجام نافرجام درس گرفته تا عزت و غرور و غيرت ملي ایرانیان بار ديگر خدشه دار نگردد و استقلال كشور بازیچه دست لیبرال مسلک های غرب زده نشود، كه حفظ استقلال و عزت كشور خواسته ي هر ملت آزاده اي است.

امضاء کنندگان بسیج دانشجویی دانشگاه های:

دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

دانشگاه پیام نور اصفهان

دانشگاه آزاد اسلامی خوراسگان

دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد

دانشگاه پیام نور بهارستان

دانشگاه آزاد اسلامی کاشان

دانشگاه علوم پزشکی کاشان

دانشگاه غیر انتفاعی هشت بهشت

دانشگاه علمی کاربردی امام صادق(ع)

دانشگاه آزاد اسلامی فلاورجان

دانشگاه پیام نور دولت آباد

دانشکده علوم قرآنی دولت آباد

دانشگاه پیام نور شاهین شهر

دانشگاه غیرانتفاعی شهید اشرفی اصفهانی

دانشگاه پیام نور زرین شهر

دانشگاه غیرانتفاعی علامه نایینی نایین

دانشگاه پیام نور شهرضا

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

گالری پست

وبینار آموزشی

13 آبان امسال را در حالی گرامی می داریم که داغ شهادت سردار پرافتخار جبهه های مقاومت و رشادت، حاج قاسم سلیمانی را بر دل داریم

مسئول جهادی بسیج دانشجویی اصفهان مطرح کرد؛ لزوم تصمیم جدی برای جلوگیری از ورود مسافران

مسئول جهادی بسیج دانشجویی اصفهان مطرح کرد؛ لزوم تصمیم جدی برای جلوگیری از ورود مسافران

مسئول جهادی بسیج دانشجویی اصفهان مطرح کرد؛ لزوم تصمیم جدی برای جلوگیری از ورود مسافران

مسئول جهادی بسیج دانشجویی اصفهان مطرح کرد؛ لزوم تصمیم جدی برای جلوگیری از ورود مسافران

قرارگاه کرونای بسیج دانشجویی استان اصفهان خبر داد؛

بیانیه هشتم قرارگاه کرونا بسیج دانشجویی استان اصفهان

بیانیه هشتم قرارگاه کرونا بسیج دانشجویی استان اصفهان

گزارش بسیج دانشجویی از وضعیت اقلام بهداشتی در اصفهان/ در حدود 21 درصد داروخانه ها اقلام بهداشتی مورد نیاز وجود دارد

جزئیات پذیرش دروس عمومی معارف اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی در قالب طرح ولایت کشوری اعلام شد

اعلام آمادگی دانشجویان اصفهانی برای مقابله با کرونا

دانشجویان در نمازجمعه این هفته اصفهان به چه مواردی اشاره کردند؟

قوانین آب 40 سال است بر زمین مانده

بیانیه شورای تبیین موضع بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میمه پایگاه شهید آوینی به مناسبت 41 سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی

هریک از شماها که بیشتر خودتان را با ویژگی های جوان مومن انقلابی در شیوه و رفتار قرار می دهید، در فتح الفتوح انقلاب اسلامی موثر و ادامه دهنده راه سلیمانی ها خواهید بود.

دانشجویان دانشگاه های اصفهان و علوم پزشکی اصفهان با خانواده شهید سانحه هوایی دیدار کردند/ وقتی پسر از پدر جلو می‌زند

شناخت دشمن باعث مقابله درست و صحیح با تهدید‌های آن می‌شود مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان اصفهان گفت: اگر دشمن را بشناسیم و بدانیم از چه راهی نفوذ می‌ کندقطعا سیلی‌های پی در پی به دشمنان خواهیم زد.