30 فروردين, 1398

سید حمید امامی ریاست دانشگاه شهید اشرفی اصفهانی در گفت و گو با ایبسنا:دانشجویان ما می توانند به صورت خودجوش با لانه فتنه دیگری که در کشور ما وجود دارد و آن سفارت خانه انگلیس است، همانند حرکت سال 58 عمل کنند

سید حمید امامی ریاست دانشگاه غیر انتفاعی شهید اشرفی اصفهانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری بسیج دانشجویی استان اصفهان بیان کرد: یک حرکت انقلابی عظیم به صورت خودجوش توسط دانشجویان انقلابی سال 58 شکل گرفت و همانطور که امام(ره) فرمدند تسخیر لانه جاسوسی آمریکا انقلاب دوم ایران است. و این حرکت دانشجویان که تایید حضرت امام را در بر داشت باعث شد خطی قرمز بین جمهوری اسلامی و آمریکا کشیده شود و این حرکت عظیم باعث ثبات انقلاب اسلامی گردید.

وی ادامه داد: در صورتی که این حرکت خودجوش توسط دانشجویان و مردم انجام نمی شد، این سفارت خانه به عنوان یک لانه جاسوسی، همان اوایل انقلاب، انقلاب را با شکست روبه رو می کرد؛ و همانطور که مشاهده می شود در کشور هایی که اخیراً انقلاب کرده اند، آمریکا با دخالت های خود انقلاب این کشور ها را منحرف کرده است.

امامی با بیان اینکه هر دانشجو و هر فردی در ایران لازم است تاریخ چهل ساله انقلاب را و تاریخ قبل از انقلاب را مطالعه کند؛ اذعان کرد: باید ببینید در آن زمان چه جریاناتی وجود داشته است و جریانات لیبرال های آن زمان مانند دولت موقت مهندس بازرگان این حرکت را محکوم کردند ولی نیروهای انقلابی کاملا این حرکت را به نحو احسنت پیش بردند ولی متاسفانه بعضی از این افراد در زمان کنونی اعمالی انجام می دهند که مخالف اعمال زمان انقلاب است؛ و این مشخص کننده این است که این افراد در آن زمان تردید داشتند و این افراد همیشه برای یک نظام باری انقلاب باعث دردسر هستند و زمانی اینگونه افراد بریده می شود و می توان گفت جریاناتی که امروز موافق سازش با استکبار جهانی هستند همان بریدگان آن دورانند.

ریاست دانشگاه شهید اشرفی اصفهانی تصریح کرد: شرایط زمان حال با شرایط سال 58 تفاوت پیدا کرده است؛ در ابتدا انقلاب مانند یک نهال کوچکی بود که استکبار جهانی به راحتی می توانست آن را از خاک در بیاورد، ولی حال این انقلاب به یک شجره طیبه تبدیل شده است و حرکت ها باید در جهت بیانات مقام معظم رهبری باشد.

وی ادامه داد: در زمان حال دانشجویان ما می توانند به صورت خودجوش با لانه فتنه دیگری که در کشور ما وجود دارد و آن سفارت خانه انگلیس است، همانند حرکت سال 58 عمل کنند.

سید حمید امامی در پایان خاطر نشان کرد: به امید خدا ما 400 سالگی انقلاب را جشن خواهیم گرفت و افرادی را مخالف این انقلاب هستند را به زباله دان تاریخ خواهیم فرستاد.

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.