30 فروردين, 1398

رضا انشائی معاونت آموزش و پژوهش دانشگاه شهید اشرفی اصفهانی در گفت و گو با ایبسنا: سخن امام(ره) مشتی بر دهان یاوه گویان بود.

رضا انشائی معاونت آموزش و پژوهش دانشگاه غیرانتفاعی طراز اول کشور شهید اشرفی اصفهانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری بسیج دانشجویی استان اصفهان با بیان اینکه در 13 آبان سال 57  در فضای دانشگاه تهران تظاهراتی انجام شده بود ، و دانش آموزان آمده بودند تا در کنار دانشجویان در تظاهرات شرکت کنند؛ اظهار کرد:  توسط رژیم پهلوی برخورد شدیدی با دانش آموزان صورت گرفت و توسط نیروهای نظامی به تیر بسته شدند. مردم هم آمده بودند به حمایت از موضعی که دانش آموزان دانشتند در مقابل رژیم سابق که رژیم پهلوی باشد بایستند.

وی ادامه داد: به قول امام (ره) این پدر و پسر، اینها دست نشانده ی انگلستان همان استعمار پیر هستند  که کودتای 28 مرداد را در ایران رقم زدند؛ و دانشجویان، دانش آموزان  و مردم ما ظلم را  نمی پذیرفتند و مردم قیام کردند. نهایتا با انقلاب شکوهمند اسلامی که با رهبری داهیانه ی رهبر کبیر انقلاب امام خمینی (ره) انجام؛  موجب شد که حکومت دست نشانده آمریکا در منطقه از بین برود و یک دولت مردمی شکل گیرد.

رضا انشائی خاطر نشان کرد: افرادی قصد داشتن که جمهوری دموکراتیک اسلامی را به امام و مردم تحمیل کنند، که امام(ره) در سخنرانی خود فرمودند جمهوری اسلامی نه یک کلمه کم و نه یک کلمه زیاد و این صحبت امام مشتی بر دهان یاوه گویان بود.

وی با اشاره به اینکه بعد از انقلاب فعالیت آمریکا علیه انقلاب اسلامی چند برابر شد؛ اذعان کرد: آمریکا در غالب کودتاها و جنگ های داخلی در مناطق سیستان و بلوچستان، خوزستان، تبریز و شمال ایران  سعی بر نابودی جمهوری اسلامی داشت که به لطف خدا و امام زمان(عج) موفق نبودند و موفق نخواهند بود.

انشائی ادامه داد:  در توطئه ی جدید خود کودتای نوژه را راه انداختند که هدفشان از این کودتا  این بود که مناطق حساس را  به خصوص تهران را جایگاهی که امام (ره)مستقر بود را از بین ببرند.

وی با اشاره به اینکه در 13 آبان سال 58 دانشجویانی که بعدا دانشجویان خط امام نامیده شدند سفارتخانه آمریکا یا به معنای واقعی لانه جاسوسی آمریکا را  که همه ی این توطئه ها از این لانه ی جاسوسی سرچشمه میگرفت تسخیر کردند؛ تصریح کرد: دولت آمریکا تصمیم داشت با امام (ره) جهت آزاد کردن آنهایی که در جاسوس خانه گرفتار شده  بودند ارتباط بگیرند؛ ولی امام نهایتا امر کسانی که در این لانه ی جاسوسی آمریکا بودند را به مجلس شورای اسلامی واگذار کرد.

 رضا انشائی بیان کرد: در طول تاریخی که من یاد دارم آمریکاییان و بخصوص همیشه با ایران و ایرانی و با اسلام سر ستیز داشتند؛ که امام(ره) به حضرت آیت الله خامنه ای که آن زمان رئیس جمهور بودند و قصد سفر به پاکستان را داشتند فرمودند: پیام من رو به علما و مردم پاکستان اینجور برسانید؛ اینها با ما کاری ندارند؛ اینها به خاطر اینکه ما اسلام را میخواهیم علیه ما توطئه می کنند و همانطور هم که در حال حاظر ملاحظه میکنید باز هم آمریکا  که در راس آن  ترامپ که فقط یک سرو صدای زیادی دارد  و مانند یک تبل تو خالی است؛ جمهوری اسلامی ایران را  تهدید کرده است که در روز ۱۳ آبان یک تحریم نفتی جدید را علیه ایران شروع می کنیم؛ که با رهبری داهیانه مقام معظم رهبری و مسئولین نظام جلوی این توطئه علیه نظام گرفته خواهد شد.

معاونت آموزش و پژوهش دانشگاه شهید اشرفی اصفهانی اذعان کرد: طبیعتا نسل جوان امروز،چه آنهایی که دبیرستان هستند و چه اینهایی که در دوره ی دانشجویی هستند؛ این ها روح پاکی دارند؛ و همانطور که در مسائل جدید منطقه هم میبینید که باز هم این جوانان ما هستند که در قالب بسیج و تشکل های مختلف با آمریکا و استکبار های‌ جهانی که راس آن آمریکا مبارزه داشته و دارند،واگر شرایط مشابه آن زمان گردد و همانطور که مشاهده می کنید هرزگاهی در گوشه از کشور ما جرقه ای می زنند،  باز هم این ملت ایران است که تحت رهبری روحانیت و راس آن مقام معظم رهبری،  تمام توطئه های این استکبار جهانی را با کمک خدا و امام زمان (عج) خنثی خواهند کرد.

وی در پایان خاطر نشان کرد:  22 بهمن امسال که چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی است و به روایت از  پیغمبر صلی الله علیه وآله " که انسان وقتی به ۴۰سال میرسد ازهمه ی ابعاد کامل میشود"، انقلاب  در ۴۰ سالگی به کمال خود میرسد و به کمال خود در آینده ادامه خواهد داد.

 

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.