09 آبان, 1399

دانشجویان در نمازجمعه این هفته اصفهان به چه مواردی اشاره کردند؟ مطلب ویژه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /میلاد مدخوریان در نمازجمعه این هفته ملک شهر گفت:گر مجلس صالح باشد میتواند مملکتی را آباد کند، اگر مجلس صالح و درست باشد می‌تواند دولت و قوه قضائیه را نیز درست کند.نماینده قرارگاه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی در استان اصفهان خاطر نشان کردند: امروز بحرانی‌ترین و تاریخی‌ترین لحظه‌ی این انقلاب است، روزی است که مردم باید تصمیم بگیرند که آیا می‌خواهند اقتصاد، معیشت و وضعیت کشور خوب شود یا قرار است به همین منوال پیش برود!؟

وی در ادامه افزود:نماینده باید دارای شاخصه هایی باشد، یکی از مهمترین این شاخص ها ایمان و تقواست، دیگری صداقت و راستگویی است. نماینده باید صادق باشد و در مقابل دشمن سر سخت باشد، نه مانند اقایان که فلان خانم امده و اینها صف گرفته باشند برای عکس سلفی با او. کی با دشمنش عکس میگیرد؟

همچنین، علی علمدار در نمازجمعه این هفته شهرستان فلاورجان گفت:انتخابات انتهای کار نیست تازه ابتدای مطالبات است.مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه هنر خاطر نشان کردند: انتخابات انتهای کار نیست تازه ابتدای مطالبات است و عدم حضور حداکثری سبب تشکیل سقیفه هاست. 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.