10 آبان, 1399

شناخت دشمن باعث مقابله درست و صحیح با تهدید‌های آن می‌شود مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان اصفهان گفت: اگر دشمن را بشناسیم و بدانیم از چه راهی نفوذ می‌ کندقطعا سیلی‌های پی در پی به دشمنان خواهیم زد. مطلب ویژه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /به گزارش خبرنگار دانشگاه ، مرتضی کامران نژاد، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان اصفهان در سخنرانی خطبه‌های پیش از نماز جمعه نجف آباد اظهار کرد: این روز‌ها امت ایران اسلامی داغ دار غم از دست دادن سردار مقاومت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی است؛ این روز‌ها از این سردار بزرگ بسیار گفته شده است ولیکن بعد از شهادت سردار بزرگ سپاه اسلام باید چه بکنیم و وظیفه چیست؟


کامران نژاد با بیان اینکه باید ابتدا دشمن را بشناسیم، ادامه داد: اگر در هر مقامی که در جمهوری اسلامی قرار داریم، بدانیم دشمن کیست و از چه راهی نفوذ می‌کند، برای مقابله با آن چه باید انجام دهیم، قطعا سیلی‌های پی در پی به دشمنان خواهیم زد.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان اصفهان ادامه داد: پس از خروج فیزیکی آمریکا از منطقه باید با گسترش و تعمیق مبانی انقلاب اسلامی، متناسب با کشور‌های منطقه دامنه فراگیری انقلاب را در تمام سطوح آماده کنیم.

وی با بیان اینکه اندیشه‌های امام خمینی (ره) راهگشای مسائل و مشکلات منطقه خاورمیانه است، افزود: در این برهه از زمان، جان جوانان خاورمیانه تشنه معارف اصیل انقلاب اسلامی و آماده پذیرش معارف ناب اندیشه رهبر کبیر انقلاب هستند.

کامران نژاد با بیان اینکه مقدمه برون رفت از تمدن غرب امروز فراهم شده است، گفت: شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی مقدمه گام دوم انقلاب برای تمدن سازی نوین اسلامی است که به مدد تربیت جوانان خط مقاومت در منطقه و پیروی از خط سرخ شهادت، تاسی به انتظار و حرکت در مسیر فرج حضرت حجت عجل الله تعالی فرجه شریف محقق خواهد شد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.