03 ارديبهشت, 1400

شناخت دشمن باعث مقابله درست و صحیح با تهدید‌های آن می‌شود مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان اصفهان گفت: اگر دشمن را بشناسیم و بدانیم از چه راهی نفوذ می‌ کندقطعا سیلی‌های پی در پی به دشمنان خواهیم زد. مطلب ویژه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /به گزارش خبرنگار دانشگاه ، مرتضی کامران نژاد، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان اصفهان در سخنرانی خطبه‌های پیش از نماز جمعه نجف آباد اظهار کرد: این روز‌ها امت ایران اسلامی داغ دار غم از دست دادن سردار مقاومت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی است؛ این روز‌ها از این سردار بزرگ بسیار گفته شده است ولیکن بعد از شهادت سردار بزرگ سپاه اسلام باید چه بکنیم و وظیفه چیست؟


کامران نژاد با بیان اینکه باید ابتدا دشمن را بشناسیم، ادامه داد: اگر در هر مقامی که در جمهوری اسلامی قرار داریم، بدانیم دشمن کیست و از چه راهی نفوذ می‌کند، برای مقابله با آن چه باید انجام دهیم، قطعا سیلی‌های پی در پی به دشمنان خواهیم زد.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان اصفهان ادامه داد: پس از خروج فیزیکی آمریکا از منطقه باید با گسترش و تعمیق مبانی انقلاب اسلامی، متناسب با کشور‌های منطقه دامنه فراگیری انقلاب را در تمام سطوح آماده کنیم.

وی با بیان اینکه اندیشه‌های امام خمینی (ره) راهگشای مسائل و مشکلات منطقه خاورمیانه است، افزود: در این برهه از زمان، جان جوانان خاورمیانه تشنه معارف اصیل انقلاب اسلامی و آماده پذیرش معارف ناب اندیشه رهبر کبیر انقلاب هستند.

کامران نژاد با بیان اینکه مقدمه برون رفت از تمدن غرب امروز فراهم شده است، گفت: شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی مقدمه گام دوم انقلاب برای تمدن سازی نوین اسلامی است که به مدد تربیت جوانان خط مقاومت در منطقه و پیروی از خط سرخ شهادت، تاسی به انتظار و حرکت در مسیر فرج حضرت حجت عجل الله تعالی فرجه شریف محقق خواهد شد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

گالری پست

وبینار آموزشی

13 آبان امسال را در حالی گرامی می داریم که داغ شهادت سردار پرافتخار جبهه های مقاومت و رشادت، حاج قاسم سلیمانی را بر دل داریم

مسئول جهادی بسیج دانشجویی اصفهان مطرح کرد؛ لزوم تصمیم جدی برای جلوگیری از ورود مسافران

مسئول جهادی بسیج دانشجویی اصفهان مطرح کرد؛ لزوم تصمیم جدی برای جلوگیری از ورود مسافران

مسئول جهادی بسیج دانشجویی اصفهان مطرح کرد؛ لزوم تصمیم جدی برای جلوگیری از ورود مسافران

مسئول جهادی بسیج دانشجویی اصفهان مطرح کرد؛ لزوم تصمیم جدی برای جلوگیری از ورود مسافران

قرارگاه کرونای بسیج دانشجویی استان اصفهان خبر داد؛

بیانیه هشتم قرارگاه کرونا بسیج دانشجویی استان اصفهان

بیانیه هشتم قرارگاه کرونا بسیج دانشجویی استان اصفهان

گزارش بسیج دانشجویی از وضعیت اقلام بهداشتی در اصفهان/ در حدود 21 درصد داروخانه ها اقلام بهداشتی مورد نیاز وجود دارد

جزئیات پذیرش دروس عمومی معارف اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی در قالب طرح ولایت کشوری اعلام شد

اعلام آمادگی دانشجویان اصفهانی برای مقابله با کرونا

دانشجویان در نمازجمعه این هفته اصفهان به چه مواردی اشاره کردند؟

قوانین آب 40 سال است بر زمین مانده

بیانیه شورای تبیین موضع بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میمه پایگاه شهید آوینی به مناسبت 41 سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی

هریک از شماها که بیشتر خودتان را با ویژگی های جوان مومن انقلابی در شیوه و رفتار قرار می دهید، در فتح الفتوح انقلاب اسلامی موثر و ادامه دهنده راه سلیمانی ها خواهید بود.

دانشجویان دانشگاه های اصفهان و علوم پزشکی اصفهان با خانواده شهید سانحه هوایی دیدار کردند/ وقتی پسر از پدر جلو می‌زند

شناخت دشمن باعث مقابله درست و صحیح با تهدید‌های آن می‌شود مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان اصفهان گفت: اگر دشمن را بشناسیم و بدانیم از چه راهی نفوذ می‌ کندقطعا سیلی‌های پی در پی به دشمنان خواهیم زد.