09 آبان, 1399

بیانیه شورای تبیین موضع بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میمه پایگاه شهید آوینی به مناسبت 41 سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی مطلب ویژه

« بسمه تعالی»ایام الله دهه فجر تجلی شکوهمند یک حماسه جاوید و ماندگار و مظهر تجلی نور در ظلمت و همچنین یادآور بصیرت و بشارت به مردمی است که با ایستادگی در برابر اقدامات مذبوحانه دشمن و شکست آنان توانستند فصل جدیدی از حیات سیاسی و فرهنگی را آغاز کنند.
41سال از استقرار یک جامعه ارزشی مبتنی بر اسلام ناب می‌گذرد؛ نظامی که با پشتوانه اراده و خلوص یک ملت با
هدایت داهیانه روح خدا به سلطنتی پایان داد که سال‌های متمادی حیات خلوت مستکبران عالم بود.نهضتی که مبتنی بر بینش عمیق توحیدی و نشات گرفته از قیام و نهضت عاشورای حسینی است و قطعاً تا قیام جهانی حضرت ولی عصر (عج) استمرار خواهد داشت.
این قیام که با یکپارچگی و وحدت کلمه، حقیقت‌خواهی و ظلم‌ستیزی، سرمشق و الگو و زمینه‌ساز بیداری و آزادی‌خواهی ملت‌های مظلوم و تحت ستم استکبار جهانی را فراهم نمود.
انقلابی که پشت نظام استکباری را لرزاند و دامنه ی این لرزش ها با وسعتی بود که تا کنون نیز دشمنان ما هر روز بیش از دیروز انقلاب اسلامی را نشانه گرفته و در این راه از قربانی نمودن بهترین فرزندان این مملکت فروگزار نکرده است. تحریم‌های هدفمندی را وضع نموده و بدین ترتیب آتیه پرتلاطمی را فرا روی ما قرار داده است که احساس می‌کند با چنین حرکتی می‌تواند ملت ایران اسلامی را ناکارآمد و در صحنه‌های مختلف مأیوس و نا امید جلوه دهد ولی همگان دیدند که چگونه دربرهه های مختلف ملت ایران با مقاومت و استواری از تمامی حیله ها و نیرنگ ها سربلند بیرون آمدند .
ملت بزرگ ایران اسلامی در جشن بزرگ 22 بهمن سال 1398 ضمن تجدید میثاق دوباره با آرمان‌های حضرت امام خمینی(رحمة الله علیه) و ارزش‌های والای نظام مقدس اسلامی و بیعت مجدد با ولایت فقیه و رهبری امام خامنه‌ای عزیز (مدظله العالی) فریادگر این حقیقت راستین خواهند بود که در دوره پسابرجام با اتحاد، یکدلی، هوشمندی و مراقبت نسبت به توطئه‌ها و نقشه‌های دشمنان به ویژه پروژه "نفوذ" همچنان شکل گیری تمدن نوین اسلامی را دنبال کرده و در این مسیر خطیر لحظه‌ای از مکر و ترفندهای دشمنان اسلامی غافل نخواهند شد.
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میمه ضمن تبریک فرارسیدن ایام الله دهه فجر به ملت شریف ایران خصوصاً خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران که نقش بی بدیلی در سربلندی ایران عزیزمان داشته و دارند، امیدوار است ان شاء الله با رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری، آیت الله العظمی امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی (و به برکت خون شهدا و با ایمان، اعتقاد و اراده راستین بتوانیم آرمان‌های امام راحل و انقلاب اسلامی را در راستای سربلندی این مرز و بوم بیش از گذشته محقق کنیم.


و من الله توفیق...


                                                          
                                                                                            پایگاه مقاومت بسیج دانشجویی
                                                                                                        شهید آوینی
                                                                                            دانشگاه آزاد اسلامی واحد میمه

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.