17 خرداد, 1399

بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان اصفهان به مناسبت روز قدس

((کونوا للظالم خصما و للمظلوم عونا؛ دشمن ستمگر و یاور ستمدیده باشید)) حضرت علی علیه السلام

"روز قدس، روزى است كه بايد سرنوشت ملتهاى مستضعف معلوم شود، بايد ملتهاى مستضعف در مقابل مستكبرين اعلان وجود بكنند، بايد همانطور كه ايران قيام كرد و دماغ مستكبرين را به خاك ماليد و خواهد ماليد، تمام ملتها قيام كنند و اين جرثومه‏هاى فساد را به زباله‏دانها بريزند."                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         امام خمینی (ره)

"صدای نابودی رژیم غاصب صهیونیستی و امریکای جنایتکار شنیده می شود"

    فلسفه و محتوای روز جهانی قدس در بستر رمضان المبارک که موسم تمرین صبر و استقامت است، نوید بخش نصرت الهی است که آیات محکمات قرآن مجید، آن را محصول پایداری، مقاومت و نهراسیدن از دشمن معرفی می نماید. روز قدس روز احیای اسلام است. روز قدس، روز مشت های گره كرده بشریت است. بر مبنای فرمایش پیامبر عظیم الشأن اسلام حضرت محمد (ص) که می فرمایند «اگر کسی صبح از خواب برخیزد و به فکر رسیدگی به امور مسلمین نباشد؛ مسلمان نیست»؛ و به پیروی از تدبیر حکیمانه معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره)، مسلمانان جهان در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان مشت های خود را گره کرده و بر دهان رژیم های گرگ صفت منطقه و جهان و در رأس آنها غده سرطانی دنیا، اسرائیل غاصب می کوبند.

    رژیم ها و دولت های خونخوار آمریکا، انگلیس و اسرائیل که در جنگ های نیابتی خود در عراق، سوریه، یمن و دیگر کشورهای اسلامی سعی در تضعیف دنیای اسلام و تضعیف امواج خروشان بیداری اسلامی دارند، بار دیگر در روز قدس شاهد اتحاد دنیای اسلام  و نظاره گر افول قدرتشان در منطقه خواهند بود. قدس اولین قبله مسلمانان جهان است. در این سال ها دفاع از مظلومین، تنها حمایت از مردم مظلوم و بی دفاع فلسطین و قدس شریف، قبله اول مسلمانان را شامل نمی شود؛ بلکه دفاع از ملت و کشور های سوریه، عراق، بحرین و یمن را نیز در بر می گیرد؛ مسلمانان آزاده جهان، در این روز با وحدت خود به مستکبرین عالم از جمله رژیم کودک کش و غاصب صهیونیستی و آمریکای جنایت کار، هشدار خواهند داد؛ همانگونه که رهبر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای فرمودند «جنگ با اسرائیل آرزوی هر مسلمان و ایرانی است» مسلمانان آماده اند تنها با یک اشاره، موجودیت بی وجود این رژیم را از روی زمین محو نمایند. تحولات منطقه و پیروزی های حزب الله لبنان و حماس در جنگ های رودررو با رژیم منحوس اسرائیل گواه این مدعاست که این رژیم جعلی و نامشروع در سراشیبی سقوط قرار گرفته است و این دمل چرکین جهانی رو به فروپاشی است. طولی نخواهد کشید که اجاره نشینی اسرائیل غاصب به پایان برسد و جهانیان زوال آن را به نظاره خواهند نشست.

     آل سعود و کشورهایی مانند امارت و بحرین نیز باید بدانند ننگ ابدی را با برقراری روابط دوستانه با رژیم صهیونیستی که بر خلاف صریح دستورات الهی است برای خود رقم زده اند که موجب نفرت همه امت اسلامی از این سیاست های ننگین گشته است. رژیم صهیونیستی نیز باید بداند شمارش معکوس عمر ننگینش آغاز شده است و نابودی سرنوشت محکوم این رژیم پوشالی است و جبهه مقاومت که امروز قدرتمندتر از هر زمان دیگری است دیر یا زود طومار ننگین این رژیم را در هم خواهد پیچید.

           شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان اصفهان  از عموم آزادی خواهان جهان، ملت شریف ایران، خصوصاً مردم شهید پرور و دانشجویان انقلابی استان اصفهان دعوت می نماید تا همچون گذشته با بصیرت، حضور فعال و پرشور در مراسم بزرگداشت روز جهانی قدس، مراتب مخالفت خود را با تجاوزات رژیم منحوس صهیونیستی و اشغال قدس شریف در هویت سازی جعلی برای مسجد الاقصی، استمرار محاصره غزه و ترور و کشتار مردم مظلوم فلسطین اعلام نمایند و با حضور قدرتمند خود در این راهپیمائی، پیام روشنی به سهل اندیشان دوستی با شیطان بزرگ بدهند.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان اصفهان

خرداد ماه 98

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.