23 مرداد, 1399

مسئولین محترم اجرایی کشور بایستی بجای توجیه اقدامات ضد ایرانی مقامات آمریکایی و اروپایی در نقض مکرر و خروج از برجام، به ظرفیت های درونی کشور و توانمندی های داخلی توجه نمایند


بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان اصفهان به مناسبت
20 فروردین روز ملی فناوری صلح آمیز هسته ای

مسئله‌ی هسته‌ای بهانه است برای دشمنی؛ مسئله‌ی هسته‌ای هم اگر یك روزی بر طبق نظر آمریكا حل بشود، باز یك مسئله‌ی دیگری دنبال آن می‌آید.
"رهبر معظم انقلاب در دیدار با مردم آذربایجان28/11/92"

روز ملی فناوری هسته ای، روز نمایش اقتدار و عظمت ملت بزرگ ایران و نقطه عزیمت و خیزش عظیم کشور در مسیر پیشرفت، تعالی و شکوفایی است. روزی که ملت ایران بر خلاف امیال و خواسته سردمداران زر و زور و انحصار طلب، عزم راسخ خود را در دستیابی به فناوری صلح آمیز هسته‌ای و بومی‌سازی این صنعت جزم کرده و استقلال علمی و اقتدار ملی خود را به رخ جهانیان کشاند و دنیا را به تحیر و تعجب وا داشت. این روز، روز اثبات توانایی‌های ذاتی و استعدادهای درخشان دانشمندان جوان ایران پرگهر و نمادِ حرکتِ عظیمِ مردمی، در ملی کردن صنعت فناوری صلح‌آمیز هسته‌ای و بیان‌گر شعار «می‌شود و می‌توانیم» است. بی‌شک پیشرفت‌های ایران اسلامی در زمینه انرژی هسته ای و سایر پیشرفت ها، وام‌دار خون شهیدانی است که با نثار جان خویش، درخت عزت و سربلندی کشور را آبیاری نمودند.
و اکنون در سالروز ملی فناوری هسته ای، ملت ایران همچنان با همان قدرت و صلابت روزهای اول انقلاب اسلامی از حقوق مشروع خود دفاع خواهند کرد و با کسب تجربه ی مجدد بد عهدی آمریکا به برجام همچنان معتقد است، چشمی که به دست بیگانه باشد، با همان دست کور خواهد شد. مطالبه جدی تمام مردم ایران از مسولین و صاحبان مناصبی که چند سالی اختیار مواهب الهی ایرانیان را به دست گرفته اند، حل مشکلات معیشتی و رفع گره های اقتصادی همراه با کرامت و عزت ملی بوده و هست. باید به مسئولین دولتی یادآوری گردد که خدمت به مردم وظیفه اصلی آنان بوده و نبایستی با طرح مسائل حاشیه ای خود را از پاسخ گویی به ملت شریف ایران معذور دارند و همچنین نباید فراموش کنند مردم اند که ولی نعمت آنانند. همان مردمی که امروز از بیکاری، واردات و قاچاق سازمان یافته، گرانی و بهم ریختگی اقتصادی در رنج و محنت اند، مسئولین باید به خاطر بسپارند که مخاطب، باید هایی که مدام به زبان دارند، همان ها هستند که 6 سال است زمام دولت را به دست گرفته اند.
مسئولین محترم اجرایی کشور بایستی بجای توجیه اقدامات ضد ایرانی مقامات آمریکایی و اروپایی در نقض مکرر و خروج از برجام، به ظرفیت های درونی کشور و توانمندی های داخلی توجه نموده و با نصب العین قرار دادن شعار سال "رونق تولید"، ضمن دوری از جنجال آفرینی های سیاسی برای فرار از پاسخگویی به مطالبات اقتصادی مردم، ساختار اقتصادی کشور را که از منابع سرشار انسانی، طبیعی و مادی برخوردار است، تقویت نماید و مبتنی بر اندیشه های حضرت امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی و اعتماد به توانمندی های داخلی، وعده های خود را پس از نزدیک به 6 سال دولت داری، به عمل تبدیل نماید.
همچنین دشمنان این مرز و بوم هم بدانند، که ما فرزندان انقلاب در دفاع از منافع و حقوق مشروع خود همانند انرژی هسته ای ذره ای عقب نشینی نخواهیم کرد و در این راه که همان راه شهدا و امام امت (ره) است، مصمم تر از همیشه و با تبعیت محض از فرامین الهی رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، تمامی توطئه های داخلی و نقشه های شوم استکبار را نقش بر آب خواهیم کرد.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان اصفهان
20 فروردین 98

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.