03 بهمن, 1399

بیانیه شورای تبیین مواضع دانشگاه های شاهین شهر و میمه

انقلاب اسلامی به آرمانها و ارزشهای آن زنده است.امروز دشمنان انقلاب نیک میدانند که با حمله نظامی کاری از پیش نمیبرند و باید در برابر قدرت نظامی و بازدارندگی جمهوری اسلامی زانو بزنند و این حقیقت به وضوح در اظهارات اخیر مقامات ارشد و تحلیلگران آمریکا مشهود است. اما خوابی که استکبار جهانی برای انقلاب اسلامی دیده، از درون تهی کردن انقلاب و نظام از اصول اساسی آن است.یعنی دشمن میخواهد به دست عوامل فریب خورده و خودباخته و بعضا خسته و شاید خودفروخته داخلی، کار را پیش ببرد و پازل خود را تکمیل کند.در همین راستا، ایجاد نارضایتی اقتصادی و بالا بردن فاصله طبقاتی برای مایوس شدن مردم از انقلاب اسلامی و القای ناکارآمدی نظام جمهوری اسلامی و متعاقب آن، ارائه بسته های سیاسی و اقتصادی صهیونیستی برای استحمار و استعمار نوین از سوی دولت های غربی در دستور کار قرار دارد. این بسته ها و پیمان نامه ها در ابتدا تحت عناوین به ظاهر خیرخواهانه و تامین کننده حقوق بشر و به نام سازمان های بین المللی و برای حل مشکلات مردم ایران مطرح میشوند، حال آنکه حقیقت چیز دیگری است و متون این معاهده ها در اتاق فکرهای وزارت خزانه داری آمریکا و نهادهای صهیونیستی و توسط سرسخت ترین دشمنان ملت غیور ایران تنظیم و تصویب شده اند. متاسفانه عده ای از مسئولان کشور، کورکورانه و با اعتماد به غرب، در صدد اجرای نقشه های آمریکا در ایران هستند. اما ما مردم انقلابی و جان بر کف ایران، میخواهیم به همه دشمنان و منافقان، اعلام کنیم که هرگونه همراهی با غرب و صهیونیسم جهانی در امورات کشور را به منزله جهالت یا خیانت می دانیم و طبیعی است که سرزمین عالم خیز و خطه دانشمندان و بصیران نمونه تاریخ، مسئولان جاهل را برنمیتابد و قطعا با خائنان در هر لباس و موقعیت، برخوردی سخت و انقلابی خواهد داشت.

به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی، رویش های انقلاب بسیار عظیم هستند و ریزش های اندک نمیتواند سرعت حرکت قطار انقلاب را کند نماید. امروز، انقلاب اسلامی در اوج قدرت نرم و سخت قرار دارد و بحمدالله به سمت قله تمدن نوین اسلامی و جهانگیر شدن پیش خواهد رفت. رهنمودهای امام راحل عظیم الشان در صحیفه نور و منویات رهبر فرزانه انقلاب، همواره برای ملت و مسئولان، روشنگر و لازم الاجرا هستند.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های شاهین شهر و میمه

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

گالری پست

وبینار آموزشی

13 آبان امسال را در حالی گرامی می داریم که داغ شهادت سردار پرافتخار جبهه های مقاومت و رشادت، حاج قاسم سلیمانی را بر دل داریم

مسئول جهادی بسیج دانشجویی اصفهان مطرح کرد؛ لزوم تصمیم جدی برای جلوگیری از ورود مسافران

مسئول جهادی بسیج دانشجویی اصفهان مطرح کرد؛ لزوم تصمیم جدی برای جلوگیری از ورود مسافران

مسئول جهادی بسیج دانشجویی اصفهان مطرح کرد؛ لزوم تصمیم جدی برای جلوگیری از ورود مسافران

مسئول جهادی بسیج دانشجویی اصفهان مطرح کرد؛ لزوم تصمیم جدی برای جلوگیری از ورود مسافران

قرارگاه کرونای بسیج دانشجویی استان اصفهان خبر داد؛

بیانیه هشتم قرارگاه کرونا بسیج دانشجویی استان اصفهان

بیانیه هشتم قرارگاه کرونا بسیج دانشجویی استان اصفهان

گزارش بسیج دانشجویی از وضعیت اقلام بهداشتی در اصفهان/ در حدود 21 درصد داروخانه ها اقلام بهداشتی مورد نیاز وجود دارد

جزئیات پذیرش دروس عمومی معارف اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی در قالب طرح ولایت کشوری اعلام شد

اعلام آمادگی دانشجویان اصفهانی برای مقابله با کرونا

دانشجویان در نمازجمعه این هفته اصفهان به چه مواردی اشاره کردند؟

قوانین آب 40 سال است بر زمین مانده

بیانیه شورای تبیین موضع بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میمه پایگاه شهید آوینی به مناسبت 41 سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی

هریک از شماها که بیشتر خودتان را با ویژگی های جوان مومن انقلابی در شیوه و رفتار قرار می دهید، در فتح الفتوح انقلاب اسلامی موثر و ادامه دهنده راه سلیمانی ها خواهید بود.

دانشجویان دانشگاه های اصفهان و علوم پزشکی اصفهان با خانواده شهید سانحه هوایی دیدار کردند/ وقتی پسر از پدر جلو می‌زند

شناخت دشمن باعث مقابله درست و صحیح با تهدید‌های آن می‌شود مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان اصفهان گفت: اگر دشمن را بشناسیم و بدانیم از چه راهی نفوذ می‌ کندقطعا سیلی‌های پی در پی به دشمنان خواهیم زد.