04 فروردين, 1398

بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان نایین : 13 آبان روز هیهات من الذله آزادگان تاریخ برابر استکبار است!روز ملتی که به عاشورا و عاشورائیان ایمان دارد و پندارش این است که آفتاب ظهر عاشورا غروب نخواهد کرد.

شهید بهشتی :دانشجو مؤذن جامعه است،اگر خواب بماندنماز امت قضا می شود.

امام خمینی(ره):آمریکا،وابستگان و نوکران آن از اسلام سیلی خورده وبا اسلام به دشمنی برخاسته اند.

13 آبان روز هیهات من الذله آزادگان تاریخ برابر استکبار است!روز ملتی که به عاشورا و عاشورائیان ایمان دارد و پندارش این است که آفتاب ظهر عاشورا غروب نخواهد کرد.

کدامین13آبان؟سیزده آبان 43 یادآور تبعید15ساله امام امت به جرم افشای قانون ننگین کاپیتولاسیون یا13آبان 57 یادآور کشتار مظلومانه دانش آموزان ویا13آبان58تسخیر لانه جاسوسی به دست دانشجویان پیرو خط امام(ره)؟

سه رویداد مهمی که در شکل گیری و پیش بردحرکت انقلاب اسلامی نقش به سزایی داشتند اما....

13 آبان امسال حال وهوای دیگری داردچرا که همزمانی آن باحرکت عظیم مسلمین جهان در ایام اربعین حسینی بهترین فرصت برای اعلام تنفر از استکبار جهانی است.

امسال اربعین در اربعین است اربعین حسینی با چهلمین سالگرد واربعین انقلاب امام خمینی(ره)مقارن شده و این پر معناست.

قیام امام راحل عظیم الشأن در امتداد قیام امام حسین(ع)بود که فریاد ظلم ستیزی وعدم سازش با مستکبران جهان را در تاریخ طنین انداز کرد اما قیام خمینی کبیر منتج به حکومت شد و قیام حسین(ع)منتج به شهادت.

اما 13 آبان این روز پر حادثه نماد بارز و روشنی از تبعیت ملت  شریف انقلاب اسلامی از قیام عاشورا در مبارزه با ظلم وزیاده خواهی دشمنان امت وهمچنین تجلی بصیرت و سازش ناپذیری عاشوریان در زمانه حاضر است.

یادآوری حمله به سکوی نفتی ایران در خلیج فارس ،حمله به هواپیمای مسافربری ایران،حمایت از گروهکهای تروریستی،کودتای نافرجام طبس،تجهیز صدام،کودتای نوژه همدان،ترور دانشمندان هسته ای ،حمایت از اپوزیسیون در فتنه 78 و 88،تحریم های ظالمانه وتهاجم فرهنگی با بمب باران رسانه ای و سازماندهی بیش از 140 شبکه فارسی زبان  علیه فرهنگ دینی و ملی ایران است که این باعث شده است مردم ایران ، این تروریسم به ذات دولتی یعنی آمریکا را همواره به عنوان دشمن درجه اول خود بدانندو هیچ گاه فراموش نکنند که امام راحلمان فرمودند :«آمریکا شیطان بزرگ است ما با مرگ بر شاه هایمان،محمدرضا را بیرون کردیم و به امید خدا با همان دعا هم آمریکا را زیر پا له میکنیم »عده ای احساس می کنند ادعای تحریم ایران توسط آمریکا در 13 آبان تهدیدی بزرگ است درصورتی که امام روح الله آن را یک فرصت محسوب کردند و تحریم ها را مایه ی برکت دانستند . در حال حاضر هم باید بدانیم که حل مشکلات داخلی نیز از طریق دیپلماسی وتعامل با خارج عملی نخواهد شد.

تحلیل اشتباهی  که وجود دارد این است که اگر نظام اسلامی برای آمریکا و استکبار جهانی اعتماد سازی کند،مشکلات حل خواهد شد،در صورتی که تجربه نشان داد که نتیجه این رویکرد آمریکا را برای فشار به ایران گستاخ تر نمود حتی بعد از برجام.

مقام معظم رهبری و امام راحل عظیم الشأن بارها بر تکیه به توان داخلی برای حل مشکلات  کشور اشاره کرده اند.

اما در پایان دانشجویان بسیجی شهرستان نایین اعلام می دارند ملت عاشورایی مبارز ظلم واستکبار است ونیازی نمی بیند کنوانسیونی خارجی برای اعتماد آنها تصویب شود و در صورتی که سیاست های شیطانی آمریکا تغییر نکند تا نابودی استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا(این ظالم در حال انقراض)از پای نخواهیم نشست زیرا که صلح همه ی ملت ها بسته به انقراض مستکبرین است

ما دانشجویان با استعانت از خداوند متعال و با امید به آینده همواره در جهت  اعتلای انقلاب اسلامی که میراث آن امام همام وشهدای گرانقدرمان است تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست و با تجدید بیعتی دوباره با رهبر انقلاب،پیگیری مطالبات امام خامنه ای عزیز را اولویت اصلی خود میدانیم

13 آبان تجلی برائت عاشورائیان از یزیدیان زمان است.ما یاران مسلم هستیم

و إنَّ الاَرضَ یرِثُها عِبادیَ الصالحون

بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان نایین به مناسبت13 آبان توسط برادر بسیجی امیرحسین عباسی قرائت شد...

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.