31 ارديبهشت, 1398

حضور وزیر علوم، معاونین وزارتخانه ، و ریاست سازمان بسیج دانشجویی و معاونین سازمان بسیج دانشجویی کشور در مجموعه اردوگاه شهید باکری و بازدید از برنامه های محتوایی وفرهنگی بسیج دانشجویی استان اصفهان


حضور وزیر علوم، معاونین وزارتخانه ، و ریاست سازمان بسیج دانشجویی و معاونین سازمان بسیج دانشجویی کشور در مجموعه اردوگاه شهید باکری و بازدید از برنامه های محتوایی وفرهنگی بسیج دانشجویی استان اصفهان

 

همزمان با اعزام دانشجویان دانشگاه های استان اصفهان به اردوی راهیان نور ، وزیر علوم، معاونین وزارتخانه و ریاست سازمان بسیج دانشجویی و معاونین سازمان بسیج دانشجویی کشور در اردوگاه شهید باکری حضور پیدا کرده و مسئول ناحیه بسیج دانشجویی درباره برنامه های محتوایی و فرهنگی راهیان نور توضیح داد

درحاشیه این بازدید وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری گفت:
برگزاری اردوهای راهیان نور دانشجویی برای نسل امروزی ضروری است‌
به گزارش خبرگزاری بسیج دانشجویی استان اصفهان، منصور غلامی در بازدید از اردوگاه شهید باکری خرمشهر، اظهار کرد: خدمت خادمان سرزمین نور به کاروان‌های راهیان نور دانشجویی در یادمان‌های دفاع مقدس قابل‌تقدیر است.

وی با مناسب خواندن فضای استقرار دانشجویان در اردوگاه شهید باکری، افزود: برگزاری برنامه راهیان نور دانشجویی برای نسل کنونی ضروری است و هرساله این سفرها به مناطق دفاع مقدس برگزار می‌شود.


♦️وی در ادامه افزود:  جوانان واژه ما می توانیم را باور کنند/ جوانان انقلابی ما باید بخشی از جبهه خود را در جبهه اقتصادی تعریف کنند

▪️دکتر غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در جمع دانشجویان حاضر در اردوی راهیان نور در مناطق جنگی جنوب کشور در منطقه هور العظیم گفت: توان مجموعه‌های انقلابی ما در پرورش دانشمندان بالاست؛ کسانی که در نقاط دنیا نگاهشان به نظام و مجموعه انقلابی ماست باید بدانند در همین نظام کار‌های درجه یکی می‌شود انجام داد.
▪️غلامی افزود: رشد و پیشرفتی علمی کشور که مد نظر رهبر انقلاب است که نباید کاهش پیدا کند یک بخشی از آن در همین موضوع بین‌المللی است و آن بر اساس شاخص هاییست که وارد آن شدیم و پذیرفتم که بر اساس آن ارزیابی شویم.
▪️غلامی گفت: زمینه‌ای که الان وجود دارد وجود جوانان تحصیل کرده در جامعه است. اینکه از فضا‌های اداری نا امید بشوند و بروند به کار اقتصادی روی بیاورند و بگویند ما می‌توانیم در دنیا اقتصاد را شریک شویم. ما باید در کشورمان جریان دانش بنیان را با پشتوانه اقتصادی ایجاد کنیم که ضمن اینکه آسیب پذیری را کم کنیم باید بتوانیم حرف برای گفتن داشته باشیم؛ لذا بخشی از کار که باید به آن توجه شود این است که مجموعه جوانان انقلابی ما باید بخشی از جبهه خود را در جبهه اقتصادی تعریف کنند.
▪️وزیر علوم تصریح کرد: انشاالله این ظرفیت وجود دارد و جوانان ما می‌توانند جبهه‌ای را در بخش اقتصادی تعریف کنند و البته شرایط هم تاثیر گذار و سرنوشت ساز است.
▪️غلامی در پایان گفت: خوشحالم که در این جمع حضور دارم. به خصوص در جمع این دوستانی که در این دوران در این جا حضور پیدا می‌کنند. انشاالله خدا به مدد این شهدا کمک کند که جوانان ما واژه ما می‌توانیم را باور کنند. از زحمات دوستان عزیز که در این فضا فعالیت دارند تشکر می‌کنم.

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.